Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ heavy emergency rescue fire truck ] mecz 22 produkty.
Ciężki wóz strażacki 4x2, 310-konny samochód ratowniczy z 5-tonowym dźwigiem
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
Diesel Type Heavy Rescue Fire Truck 6 Wheel 310HP with 5T Crane
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
Wóz strażacki HOWO Heavy Duty Foam 17000L do ratownictwa
| Rozmiar: | 12895×2496×3250 |
|---|---|
| DMC: | 31450 KG |
| Silnik: | 276kw |
Pożarny wózek z pianką wysokoprężną o pojemności 2000 kg piany
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Foam Capacity: | 2000kg |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |
Unmatched Firefighting Performance with Our Heavy Duty Fire Truck
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Wielofunkcyjny wóz strażacki SINOTRUK, ciężki ratowniczy aparat przeciwpożarowy z dźwigiem 5t
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
2+4 foteliki foam z pompą 90L/s i pojemnością foomu 2000 kg
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |
10000kg Wóz strażacki pianowy z zbiornikiem na wodę 2320L i silnikiem Diesla
| Rozmiar: | Duży |
|---|---|
| Zbiornik na wodę: | 2320 litrów |
| Funkcjonować: | Walka z ogniem |
Pożarny wózek z pianką z zbiornikiem wody 2320L i przepływem pompy 90L/s
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |

