Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ heavy isuzu fire truck ] mecz 22 produkty.
Heavy Duty Water Tank Fire Truck 240HP 6 Wheeled 10T Red Color
| Pasażerowie w taksówce: | 3 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4500 |
| Zbiornik wodny: | 10800 kg |
SINOTRUK HOWO Ciężki ratowniczy wóz strażacki 4x2 z 5-tonowym dźwigiem
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
Ciężki wóz strażacki 4x2, 310-konny samochód ratowniczy z 5-tonowym dźwigiem
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |
SITRAK 228kw Wóz strażacki ratowniczy Heavy Duty 4x2 Diesel Type
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
Pożarny wózek z pianką z zbiornikiem wody 2320L i przepływem pompy 90L/s
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |
Straż pożarna 4X2 Wóz strażacki ratowniczy 228kW z 5-tonowym dźwigiem
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Norma emisji: | 3 euro, 4 euro, 2 euro, 5 euro |
Wóz strażacki lotniskowy 80 l/s przepływu pompy 2 4 miejsca dla załogi do skutecznego reagowania pożarowego
| Masa pełnego ładunku: | 10000 kilogramów |
|---|---|
| Masa wysyłkowa: | 14900 kg |
| Zbiornik na wodę: | 2320 litrów |
Pożarny samochód ratunkowy ze stali nierdzewnej
| Funkcjonować: | Ratowanie i walka przeciwpożarowa |
|---|---|
| Pojemność pamięci: | 500L-250000L |
| Sprzęt: | Sprzęt przeciwpożarowy |
2+4 foteliki foam z pompą 90L/s i pojemnością foomu 2000 kg
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |

