Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
Mini ratownicze wozy strażackie 96KW z wielofunkcyjnym proszkiem z pianki wodnej
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 4x2 |
| Stan: | Nowy |
300 kg Pojemność Mini suchy proszek Wóz strażacki Pianka wodna Łącznie 130 KM
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 4x2 |
| Stan: | Nowy |
Ciężkie awaryjne wozy strażackie HOWO 310HP 6x4 ze zbiornikiem na pianę 15000L
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
SINOTRUK Foam Heavy Duty Fire Truck 276KW 6x4 15000L z podwójną kabiną
| Rozmiar: | 9895×2500×3660 |
|---|---|
| DMC: | 29555 kg |
| Silnik: | 276kw |
HOWO Wóz strażacki z podwójną kabiną 266 KM z pianką wodną o pojemności 6000 l
| Rozmiar: | 8350×2500×3400 |
|---|---|
| DMC: | 18000 kg |
| Silnik: | 196kw |
HOWO 196kw Forest Fire Engine 4x2 Typ 6 ton Pojemność pianki z podwójną kabiną
| Rozmiar: | 8350×2500×3400 |
|---|---|
| DMC: | 18000 kg |
| Silnik: | 196kw |
HOWO 310hp Heavy Duty Wóz strażacki 6-kołowy Pojemność piany 8000L
| Rozmiar: | 8445×2500×3610 |
|---|---|
| DMC: | 20000 kg |
| Silnik: | 228kW |
SINOTRUK Wóz strażacki i wóz strażacki 310 KM 4x2 Typ 8 ton Pojemność piany
| Rozmiar: | 8445×2500×3610 |
|---|---|
| DMC: | 20000 kg |
| Silnik: | 228kW |
Unmatched Firefighting Performance with Our Heavy Duty Fire Truck
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Straż Pożarna Leśny Wóz Strażacki 4x2 O Pojemności 2000L
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Kierownica: | 4x2 |
| Typ paliwa: | Diesel |

