Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
ISUZU Foam Fire Truck Certyfikat ISO9001 dla złożonych dróg terenowych
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Rynek: | Światowy |
ISUZU 6 TON City Główna Pianka Pożarna 177kw MOTOR
| Pasażerowie w taksówce: | 3+3 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4500 |
| zbiornik wody: | 5700kg |
Wysokiej mobilności HOWO 4 TONY SPOMY FIRE TRUCK dla obszarów miejskich
| Wielkość: | 7870×2235×3040 |
|---|---|
| DMC: | 11250 kg |
| Silnik: | 118kw |
Kompaktowa ciężarówka przeciwpożarowa 88KW 4x2 o pojemności 2000 litrów
| Rozmiar: | 6830×1930×2850 |
|---|---|
| DMC: | 6800 kg |
| Silnik: | 88kw |
ISUZU Pianka Pożarna 2000kg Pojemność silnik wysokoprężny
| Foam Capacity: | 2000kg |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Seats No: | 5 ( Include Driver) |
HOWO 118KW Fire Fighting Water Truck 6 Wheeled 8 Ton Wielofunkcyjny
| Pasażerowie w taksówce: | 2 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4200 |
| Zbiornik wodny: | 8000 kg |
118KW 4x2 Pojazdy straży pożarnej, wóz strażacki Wóz strażacki 9000L Pojemność zbiornika na wodę
| Pasażerowie w taksówce: | 2 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4700 |
| Zbiornik wodny: | 9000kg |
HOWO 118KW Fire Fighter Truck, 6-kołowy 9-tonowy wóz strażacki
| Pasażerowie w taksówce: | 2 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4700 |
| Zbiornik wodny: | 9000kg |
HOWO 118KW Zbiornik na wodę Wóz strażacki 4x2 9000L Pojemność do gaszenia pożarów
| Pasażerowie w taksówce: | 2 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4700 |
| Zbiornik wodny: | 9000kg |
ISUZU 190HP Water Rescue Fire Truck 4x2 8 ton do gaszenia pożarów
| Pasażerowie w taksówce: | 3 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 3815 |
| Zbiornik wodny: | 8000 kg |

