Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
ISUZU Emergency Rescue Wóz strażacki z suchym proszkiem z kombinacją pianki
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 4x2 |
| Stan: | Nowy |
Diesel Type Dry Powder Fire Truck Pianka Kombinacja Ręczna skrzynia biegów Wielofunkcyjna
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
90km/h Szybkość Czerwona Pianka Wodna Idealna kombinacja prędkości
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja: | Ratowanie i walka przeciwpożarowa |
| Pojemność magazynowa: | 500L-250000L |
10-tonowy samochód ratowniczy z pianki ratowniczej 6x4 do awaryjnego gaszenia pożarów
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
Silnik wozu strażackiego IVECO 6x4 o pojemności 1000 l do gaszenia pożarów
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 |
| Silnik: | 213kw |
SINOTRUK 375HP komercyjne wozy strażackie, pojazd szybkiego reagowania na ogień 6x4 15T
| Rozmiar: | 9895×2500×3660 |
|---|---|
| DMC: | 29555 kg |
| Silnik: | 276kw |
6x4 CIĘŻKI wóz strażacki z pianką wodną o pojemności 15000 l do gaszenia pożarów
| Rozmiar: | 9895×2500×3660 |
|---|---|
| DMC: | 29555 kg |
| Silnik: | 276kw |
Wozy strażackie HOWO 276 kW ratują 10 kołowych 10 ton z kombinacją proszku piankowego
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
HOWO 6-kołowy leśny wóz strażacki mały z 4000L pojemności piany wodnej
| Rozmiar: | 7870×2235×3040 |
|---|---|
| DMC: | 11250 kg |
| Silnik: | 118kw |
Pożarny wózek z pianką wysokoprężną o pojemności 2000 kg piany
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Foam Capacity: | 2000kg |

