Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
Wóz strażacki HOWO Heavy Duty Foam 17000L do ratownictwa
| Rozmiar: | 12895×2496×3250 |
|---|---|
| DMC: | 31450 KG |
| Silnik: | 276kw |
ISUZU Mini cysterna na wodę z pianki Wóz strażacki 4 Ton 6 Wheel Certyfikat ISO9001
| Rozmiar: | 7500×2300×3400 |
|---|---|
| DMC: | 9730 kg |
| Silnik: | 139kw |
ISUZU 139KW Foam Fire Truck, 4x2 4000L Mini Fire Engine z piankową wodą
| Rozmiar: | 7500×2300×3400 |
|---|---|
| DMC: | 9730 kg |
| Silnik: | 139kw |
17000l Wóz strażacki z pianą wodną 6x4 Duży rozmiar do ratownictwa przeciwpożarowego
| Rozmiar: | 9895×2500×3660 |
|---|---|
| DMC: | 29555 kg |
| Silnik: | 276kw |
HOWO 10-kołowy ciężki wóz strażacki w kolorze czerwonym ze zbiornikiem na pianę o pojemności 15000 litrów
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
Wóz strażacki lotniskowy 80 l/s przepływu pompy 2 4 miejsca dla załogi do skutecznego reagowania pożarowego
| Masa pełnego ładunku: | 10000 kilogramów |
|---|---|
| Masa wysyłkowa: | 14900 kg |
| Zbiornik na wodę: | 2320 litrów |
Water Cannon Enabled Foam And Water Fire Extinguisher for Quick and Effective Fire Suppression
| Max Power: | 177Kw/241hp |
|---|---|
| Function: | Firefighting |
| Crew Seats: | 2+4 |
ISUZU Foam Fire Truck z pompą 90L/s i 2+4 siedzeniach załogi
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Monitor: | 1 |
Pożarny wóz pionowy 10000 kg ładunek 177 kW silnik wysokoprężny
| Water Cannon: | Yes |
|---|---|
| Foam Capacity: | 2000kg |
| Max Power: | 177Kw/241hp |
Firefighting Foam Fire Truck with Diesel Engine and Water Cannon
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Monitor: | 1 |
| Crew Seats: | 2+4 |

