Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
Pożarny wózek z pianką z zbiornikiem wody 2320L i przepływem pompy 90L/s
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |
HOWO Dry Powder Fire Truck DCP Foam Combination for Emergency Rescue
| Wymiary całkowite (mm): | 9965*2500*3750mm |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę: | 5000 kg |
| Pojemność zbiornika na pianę: | 3000 KG |
2000L ZAŁÓWKI WŁĄCZNE ISUZU 2 TON mini zbiornik piankowy Pożarnik
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
|---|---|
| Rozmiar: | 6830×1930×2850 |
| DMC: | 6800 kg |
Samochód pożarniczy ISUZU z pianą, ze zbiornikiem na wodę 2320L i pojemnością na pianę 2000 kg
| Chassis Weight: | 9400Kg |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Shipping Mass: | 14900kg |
2000kg Capacity Foam Fire Truck for Effective Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Seats No: | 5 ( Include Driver) |
|---|---|
| Size: | Large |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Howo 4 tonowe pojazdy strażackie i ratownicze z pianką wodną wielofunkcyjne
| Rozmiar: | 7870×2235×3040 |
|---|---|
| DMC: | 11250 kg |
| Silnik: | 118kw |
Hurtowa ciężarówka strażacka Mini 88KW ISUZU 2 tony na wodę i pianę
| Rozmiar: | 6830×1930×2850 |
|---|---|
| DMC: | 6800 kg |
| Silnik: | 88kw |
ISUZU 88KW Fire Response Vehicles, 2-tonowy zbiornik na wodę Mini Truck Fire Truck
| Rozmiar: | 6830×1930×2850 |
|---|---|
| DMC: | 6800 kg |
| Silnik: | 88kw |
HOWO 160HP Emergency Fire Vehicle 6-kołowy czerwony kolor do ratownictwa przeciwpożarowego
| Pasażerowie w taksówce: | 2 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4200 |
| Zbiornik wodny: | 8000 kg |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |

