Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
SINOTRUK 324KW Strażacka ciężarówka wodna 6x4 z wysięgnikiem teleskopowym 32M
| Pojemność baku: | woda: 5000L;piana:2000L |
|---|---|
| Norma emisji: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Kierownica: | 6x4 |
18-metrowy wodny wóz strażacki, ciężki pojazd ratowniczy 6x4 336KW o pojemności 10000 litrów wody
| Pojemność baku: | woda: 10000L;piana:2000L |
|---|---|
| Norma emisji: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Kierownica: | 6x4 |
Shipping Mass 14900kg Fire Fighting Foam Concentrate for Diesel Engines Effective Fire Suppression
| Function: | Firefighting |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Size: | Large |
2+4 foteliki foam z pompą 90L/s i pojemnością foomu 2000 kg
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |
Pojemność piany 12000L Masa podwozia 94500L Samochód gaśniczy proszkowy do gaszenia pożarów
| Zbiornik na wodę: | 2320 litrów |
|---|---|
| Masa podwozia: | 9400 kg |
| monitor: | 1 |
10000kg Wóz strażacki pianowy z zbiornikiem na wodę 2320L i silnikiem Diesla
| Rozmiar: | Duży |
|---|---|
| Zbiornik na wodę: | 2320 litrów |
| Funkcjonować: | Walka z ogniem |
Full Load Capacity of 10000kg Foam Fire Truck with Monitor 1 and 2 4 Crew Seats
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Chassis Weight: | 9400Kg |
| Engine Type: | Diesel |
Mini 190 KM ISUZU 4X2 4000L Wóz strażacki z pianką
| Rozmiar: | 7500×2300×3400 |
|---|---|
| DMC: | 9730 kg |
| Silnik: | 139kw |
Wóz strażacki o dużej pojemności, pojazdy straży pożarnej 310 KM 6x4 15 ton
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
177Kw/241hp Max Power Foam Fire Truck with Diesel Engine Type and 1 Monitor
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Water Cannon: | Yes |
| Max Power: | 177Kw/241hp |

