Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
ISUZU 190HP Nowoczesny wóz strażacki, 4 × 2 8T pojazdy ratownicze
| Pasażerowie w taksówce: | 3 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 3815 |
| Zbiornik wodny: | 8000 kg |
IVECO 10T Straży Pożarnej Wielofunkcyjne Samochody Ratunkowe Z Pianą Wodną
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
Ciężki wóz strażacki IVECO i wóz strażacki 6x4 290hp 10000L z pianką wodną
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
Ciężki wóz strażacki IVECO 290HP z pianką wodną o pojemności 10000 l Uniwersalny
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
32-metrowy hydrauliczny teleskopowy wóz strażacki z wieżą ciśnień 440 KM z 5-tonową wodą i 2-tonową pianką
| Pojemność baku: | woda: 5000L;piana:2000L |
|---|---|
| Norma emisji: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Kierownica: | 6x4 |
32-metrowy hydrauliczny teleskopowy wodny wóz strażacki z 5000 l wody i 2000 l pojemności piany
| Pojemność baku: | woda: 5000L;piana:2000L |
|---|---|
| Norma emisji: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Kierownica: | 6x4 |
SINOTRUK 336KW Water Rescue Fire Truck 6x4 Z 10t wody 2t Pojemność piany
| Pojemność baku: | woda: 10000L;piana:2000L |
|---|---|
| Norma emisji: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Kierownica: | 6x4 |
339kW 25-tonowy zbiornik na wodę Wóz strażacki do ratownictwa przeciwpożarowego
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Grubość panelu: | 2mm do 5mm |
SINOTRUK 375HP Wóz strażacki i ratowniczy 10-kołowy proszek z pianki wodnej Wielofunkcyjny
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |
Wóz strażacki z suchą pianką wodną 276 kW 6x4 Wielofunkcyjny
| Typ paliwa: | Diesel |
|---|---|
| Kierownica: | 6x4 |
| Stan: | Nowy |

