Wszystkie produkty
-
Wóz strażacki ratowniczy
-
Wóz strażacki z pianki
-
Wóz strażacki z suchym proszkiem
-
Wóz strażacki z wieżą ciśnień
-
Wóz strażacki ze zbiornikiem na wodę
-
Wóz strażacki na gaz RC
-
Ciężki samochód strażacki
-
Lekki ratowniczy wóz strażacki
-
Leśny wóz strażacki
-
Ambulans pierwszej pomocy
-
Spycharka typu gąsienicowego
-
Inżynieryjny pojazd ratunkowy
słowa kluczowe [ foam fire fighting vehicles ] mecz 147 produkty.
ISUZU 4x2 Pojazdy ratownicze z pianki wodnej Mini 4 tony do ratownictwa
| Rozmiar: | 7500×2300×3400 |
|---|---|
| DMC: | 9730 kg |
| Silnik: | 139 kg |
Wóz strażacki z podwójną kabiną 177 kW 4x2 do ratownictwa przeciwpożarowego
| Pasażerowie w taksówce: | 3+3 |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 4500 |
| Zbiornik wodny: | 5700kg |
6x4 10-kołowy duży pojazd strażacki 290 KM 10 ton z podwójną kabiną
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
Sinotruk 8000L Wóz strażacki na pianę wodną z podwójną kabiną Wielofunkcyjny
| Rozmiar: | 8445×2500×3610 |
|---|---|
| DMC: | 20000 kg |
| Silnik: | 228kW |
Heavy Duty 276KW Foam Fire Engine Truck 17 Ton 6X4 Wielofunkcyjny
| Rozmiar: | 12895×2496×3250 |
|---|---|
| DMC: | 31450 KG |
| Silnik: | 276kw |
Howo 4X2 Wóz strażacki na pianę wodną z podwójną kabiną Uniwersalny
| Rozmiar: | 8445×2500×3610 |
|---|---|
| DMC: | 20000 kg |
| Silnik: | 228kW |
SINOTRUK 228kW Heavy Duty Fire Truck 6-kołowy Typ 8000 litrów Pojemność piany
| Rozmiar: | 8445×2500×3610 |
|---|---|
| DMC: | 20000 kg |
| Silnik: | 228kW |
IVECO 10T Rapid Rescue Wóz strażacki na pianę wodną Wielofunkcyjny
| Rozmiar: | 10710×2530×3700 |
|---|---|
| DMC: | 26000 kg |
| Silnik: | 213kw |
Pożarny wóz pionowy o masie 10000 kg z zbiornikiem wody o pojemności 2320 l
| Masa pełnego ładunku: | 10000 KG |
|---|---|
| Przepływ pompy: | 90 l/s |
| Armata wodna: | Tak |
ISUZU Pianka Pożarna 9400kg Podwozie 2000kg Pojemność Piany
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Chassis Weight: | 9400Kg |
| Full Load: | 10000kg |

